+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

bezpeka.audit@gmail.com

Страхування

До якого входять наступні ризики: – дорожньо-транспортна пригода (ДТП); – стихійне лихо, пожежа, напад тварин, бій скла и фар в процесі руху; – противоправні дії третіх осіб; – незаконне заволодіння, викрадення транспортного засобу та ін.

«Автоцивілка» на території Європи, Росії, Молдови , Білорусії

Поліс  обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності ОСЦПВ – це надійний захист Ваших фінансових інтересів. Він дозволяє компенсувати збиток і збитки, нанесені автомобілю, здоров’ю і життю третіх осіб.

  • Страхування водіїв (для ліцензування перевізника) (УПСК) (Союз-Дніпро)

Обов’язкове страхування водіїв та пасажирів від нещасних випадків на транспорті – необхідно надавати для ліцензування перевізника і т.п. згідно Постанови КМ України № 959 від 14.08.1996 р.

Страхуванню підлягає  все, що для вас є цінним – нерухомість, оздоблення приміщення, меблі, побутова техніка

  • Страхування вантажів (УПСК) (Союз-Дніпро)

В процесі перевезення вантажі підпадають під вплив цілого ряду ризиків, які можуть привести до їх ушкодження або втрати. Така ситуація може стати неприємним сюрпризом для вантажовласника, а в деяких випадках і виявитися серйозним ударом по його фінансовій стійкості. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу) дозволяє компенсувати збитки, пов’язані з пошкодженням або втратою вантажу.

  • Страхування пожежних дружин (УПСК) (Союз-Дніпро)

Передбачене Постановою КМУ № 232 від 03.04.1995 р. «Про затвердження Положення про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)».

  • Страхування відповідальності на об`єктах підвищеної небезпеки (УПСК) (Союз-Дніпро)

Визначено Постановою КМУ № 1788 від 16.11.2002 р. «Про затвердження Порядку і правил проведення обов’язкового страхуваннявідповідальності суб`єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів».

До якого входять наступні ризики: – страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур; – страхування тварин (юридичних та фізичних осіб); – страхування майна сільськогосподарських підприємств в т.ч. заставного; – страхування транспортних засобів і спецтехніки сільськогосподарських підприємств.

Обов’язкове страхування відповідальності власників зброї – необхідно надавати у дозвільну систему МВС при реєстрації (перереєстрації) зброї згідно з Постановою КМ України № 402 від 29.03.2002 р.

  • Туристичне страхування (УПСК) (Союз-Дніпро)

Комплексний страховий продукт, який передбачає медичне страхування та страхування від нещасних випадків подорожуючих Україною.

До якого входять наступні категорії: – фізичні особи; – дитячі колективи (у дошкільних колективах, школах, спортивних секціях); – колективи працівників; – під час відпочинку в Україні

Страхування колективу працівників від 10 осіб