Протипожежне водопостачання

Протипожежне водопостачання

Здійснюємо обслуговування, перевірку та випробування систем внутрішнього і зовнішнього протипожежного водопостачання.

Надаємо відповідний перелік послуг, а саме:

  • проектування систем протипожежного водопостачання;
  • виконання монтажних робіт з облаштування протипожежного водопостачання;
  • перевірка та випробування пожежних кран-комплектів (ПК);
  • випробування та ремонт пожежних рукавів;
  • випробування пожежних гідрантів;
  • виконання ремонтних робіт  протипожежного водопостачання;
  • продаж комплектуючих для протипожежного водопостачання в асортименті.

Для контролю працездатності мережі систем зовнішнього протипожежного водопроводу (ПГ) власнику мережі водопостачання або іншій відповідальній особі, визначеній у відповідному договорі згідно з вимогами чинного законодавства необхідно 1 раз на рік проводити випробування на тиск та витрату води з оформленням акта. Випробування водопроводу повинно проводитися також після кожного ремонту, реконструкції або підключення нових споживачів до мережі водопроводу (підпункт 4 пункту 2.1 глави 2 розділу V  “Правил пожежної безпеки в Україні).

Пожежні кран-комплекти (ПК) не рідше одного разу на рік підлягають технічному обслуговуванню і перевірці на працездатність шляхом пуску води з реєстрацією результатів перевірки у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування (підпункт 9 пункту 2.2 глави 2 розділу V Правил пожежної безпеки в Україні).

Електрифіковані засувки (насосів підвищувачів тиску) повинні перевірятися не рідше двох разів на рік, а пожежні насоси – щомісяця й утримуватись у постійній експлуатаційній готовності. Не рідше одного разу на місяць повинна перевірятися надійність переведення пожежних насосів з основного на резервне електропостачання (у тому числі від дизельних агрегатів) з реєстрацією результатів у журналі (підпункт 4 пункту 2.3 глави 2 розділу V Правил пожежної безпеки в Україні).