+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

bezpeka.audit@gmail.com

Корисні ресурси

Портал електронних послуг ДСНС України

Надаємо послуги з проведення оцінки (експертизи) протипожежного стану об’єктів нерухомості, заповнення та подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Мінрегіон є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну регіональну політику, державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, а також забезпечує формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду, контролю у сфері житлово-комунального господарства, у сфері інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства, у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Асоціація експертів будівельної галузі

Новини, Сертифікація персоналу, Професійна атестація, Нормативна база, Програми, Ексклюзивні послуги…

Будстандарт

Сервіс по роботі з нормативними документами будівельної галузі …

Криворізький ресурсний центр

Корисна інформація по Кривому Рогу. Зокрема деталізована інформація по всіх житлових будинків міста в розділі “Житловий фонд”.