Обігрівачі приміщення: що необхідно знати, щоб захистити себе і свою родину

Обігрівачі приміщення: що необхідно знати, щоб захистити себе і свою родину

Багато сімей використовують електричні обігрівачі для додаткового тепла або використовують їх для обігріву частин будинку протягом певного періоду часу. Проте за деяких обставин використання обігрівача може виявитися смертельним.

Щоб у вашій родині було тепло та безпечно, дотримуйтесь цих важливих правил безпеки, якщо ви використовуєте електричні обігрівачі.

Переконайтеся, що ваш обігрівач має сертифікат безпеки

Сертифікація безпеки обігрівача є життєво важливою — і її дуже легко пропустити.  Тому перед використанням шукайте конкретні позначення сертифіката безпеки на вашому електричному обігрівачі.

Перевірте наявність важливих функцій безпеки в обігрівачі перед його покупкою

Сучасні обігрівачі мають ряд функцій безпеки.  Основні функції, які потрібно знайти, перш ніж купити обігрівач, включають перекидні вимикачі, автоматичне відключення при виявленні перегріву, таймери та дистанційне керування.  Будьте дуже обережні при розміщенні обігрівача . Радимо, щоб обігрівач розміщувався на відстані не менше трьох футів від людей та предметів, які можуть згоріти.  Тримайте обігрівач подалі від штор, килимів або постільної білизни (включаючи підстилку для домашніх тварин). Переконайтеся, що обігрівач стоїть на твердій, плоскій поверхні. Крім того, переконайтеся, що шнур обігрівача не створює небезпеки спотикання. Розташуйте обігрівач подалі від місць, доступних для дітей та домашніх тварин.  Тримайте обігрівачі подалі від води.

Будьте дуже обережні при розміщенні обігрівача 

Радимо, щоб обігрівач розміщувався на відстані не менше трьох футів від людей та предметів, які можуть згоріти.  Тримайте обігрівач подалі від штор, килимів або постільної білизни (включаючи підстилку для домашніх тварин). Переконайтеся, що обігрівач стоїть на твердій, плоскій поверхні. Крім того, переконайтеся, що шнур обігрівача не створює небезпеки спотикання. Розташуйте обігрівач подалі від місць, доступних для дітей та домашніх тварин.  Тримайте обігрівачі подалі від води.

Підключіть електричний обігрівач безпосередньо до стіни (не до подовжувачів)

Уникайте використання подовжувачів і ліній живлення, які можуть перегрітися і спричинити пожежу, радить Міжнародний фонд електричної безпеки.  Не підключайте інші предмети до тієї ж розетки, що й ваш обігрівач.

Відключіть обігрівачі, якщо виходите з дому

Не залишайте обігрівач увімкненим, якщо ви фізично не перебуваєте у своєму домі — навіть на кілька хвилин. Вимикайте обігрівач, коли виходите з кімнати або лягаєте спати. Не ховайте шнури обігрівача Шнури під килимом або меблями створюють ризик пожежі.

Регулярно перевіряйте свій обігрівач

Чи є потерті шнури? Ваш пристрій перегрівається?   Крім того, якщо ваш обігрівач був у вас деякий час, подумайте про його заміну.   Не використовуйте обігрівачі без вентиляції приміщення. Обігрівачі без вентиляції згоряння не рекомендується використовувати всередині будинку. Вони становлять ризик отруєння чадним газом.

Джерело