+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

bezpeka.audit@gmail.com

Про компанію

Консалтингове агенство “Безпека-Аудит” – динамічно розвивається, з великим досвідом роботи в ніші безпеки життєдіяльності та цивільного захисту з 2014 року. Консалтингове агенство об’єднує ряд компаній, незалежних фахівців та інших суб’єктів, з метою надання комплексу послуг у галузі безпеки.  

На даний момент агенство “Безпека-Аудит” надає наступні види сервісу для юридичних і фізичних осіб: 

Пожежна безпека Техногенна безпека Цивільний захист
Електробезпека Страхування Охоронна безпека

КА “Безпека-Аудит” здійснює і реалізацію продукції в галузі безпеки: протипожежне обладнання, вогнебіозахист, тематична поліграфія та інше. Вся продукція – виключно високої якості.

У розділі “Послуги” ви можете побачити перелік напрямків в яких ми спеціалізуємося і ознайомтеся з результатами нашої діяльності.

Наша команда складається тільки з фахівців, кожен – професіонал у своїй галузі. Не дивлячись на великий стаж роботи, наші співробітники постійно займаються навчанням, підвищують свій професійний рівень, відточують теоретичні та практичні навички, відвідуючи вузькоспеціалізовані виставки, навчальні тренінги, семінари, форуми.

У нас – лояльні ціни на весь комплекс послуг, приємний сервіс і оперативна доставка. Саме тому ми успішно конкуруємо і в ціні, і в якості нашої продукції.

Звертайтеся до нас. Ми вирішимо завдання будь-якої складності. Завжди раді Вам допомогти і бути корисними!

Наші послуги (брендбук)

Ми на інших ресурсах:

Безпека-Аудит