+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

bezpeka.audit@gmail.com

Індивідуальні засоби саморятування

Рубрики: Блог, Пожежна Безпека
15 Грудень, 2019

Іноді під час пожежі можуть скласти обставини так, що людині не буде можливості залишити будівлю, яку охвачено вогнем або задимлюваність приміщень досягає критичної позначки. Рятувальники можуть не встигнути, бо часто відстані від пожежної частини до об’єкта достатньо великі, а також потрібен деякий час на розгортання техніки і спорядження.   

Потрапивши в таку вогняну пастку залишається єдиний вихід, саморятування через віконний отвір. Але коли це високий поверх, то і в цьому разі нажаль шанси на порятунок дужі низькі.

Виходом з такої ситуації може стати засоби саморятування. Вони як правило дуже прості і не потребуються спеціальних навичок. Проте, при їх наявності,  краще хоча б один раз спробувати ними скористатися у форматі звичайного тренування. Це надасть людині більше впевненості у разі необхідності його використання у критичний час.

Тому, якщо ваша діяльність або помешкання розташовується у будівлі від 3х поверхів і вище, краще заздалегідь подбати про такі засобами в ваших приміщення на поверхах. Краще, якщо такі засоби будуть в кожному приміщенні або хоча б на кожному поверсі, облаштувавши для цього пожежно-рятувальний пенал.

К таким засобам можна віднести:

  • пожежна мотузка
  • мотузкова драбина
  • канатно – спускові прилади та інші

Також необхідно подбати про наявність індивідуальних засобів захисту органів дихання, фільтруючих протигазів чи респіраторів. Важливо щоб вони були забезпечені фільтрами, які можуть застосовуватись у зонах з задимленням. На таких фільтрах має обов’язково бути кодування отруйної речовини – СО.       

В цьому блозі ми будемо накопичувати інформацію стосовно наявних для придбання засобів саморятування для можливості їх придбання. У разі потреби в таких засобах, звертайтеся за відповідним телефона, месенджеражи або по електронній пошті

Універсальна рятувальна драбина

Переглядів : 187

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *