+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

bezpeka.audit@gmail.com

Блискавкозахист приватних будинків

Рубрики: Блог, Пожежна Безпека
25 Квітень, 2018

Система блискавкозахисту для приватного будинку складається з 3х частин: блискавкоприймача, струмовідводів и заземлювачів.

Блискавкоприймач – призначений для перехоплення блискавок, сприймає прямий удар. Для приватних будинків молніепріемніком може бути провід, прокладений по коника і виступаючих конструкціях на відповідних власниках, і закріплений на димоході стрижневий блискавкоприймач для захисту від попадання блискавки в гільзу димоходу.

Струмовідвід – призначений для відводу струму блискавки від блискавкоприймача до заземлювача. Струмовідвід прокладається найкоротшим шляхом. Спуски токоотводов виконуються різними варіантами – в затискачах по жолобу, в затискачах по стіні, в гофрованої труби під фасадною штукатуркою. Струмовідводів повинна бути не менше 2-х, середня відстань між струмовідводами для приватних будинків повинна бути 20 м.

Заземлювач призначений для відводу струму в грунт. Заземлювач являє собою вертикальний стрижень, який для забезпечення тривалої експлуатації виконується з оцинкованої сталі або помідненним. Довжина стрижня розраховується залежно від опору грунту. Зазвичай загальна довжина заземлювачів для одного спуску становить 3-6 м.

Переглядів : 623

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *