+38 (066) 526 69 38

+38 (098) 969 60 42

Skype: bezpeka-audit

bezpeka.audit@gmail.com

Про компанію

ТСГ Кереміда – динамічно розвивається, з великим досвідом роботи в ніші енергоефективних та енергозберігаючих технологій, енергомодернізації підприємств, приватних будинків, споруд, квартир; в будівельній сфері.

У 2014 році ми існували як ТОВ «Трівекс», займалися будівельним проектуванням і IT-послугами. У 2016 році компанія була перейменована в ТОВ «Кереміда».

На даний момент компанія Кереміда надає наступні види сервісу для юридичних і фізичних осіб: енергоаудит (тепловізорного обстеження); розробка енергопаспорта; комплекс будівельних послуг; виробництво металоконструкцій; установка і модернізація систем опалення, кондиціонування і вентиляції; утеплення фасадів будинків, квартир, підвалів і дахів; інсталяція вікон і дверей з функцією енергозбереження. Також ми займаємося енергоменеджентом, моніторингом енергозабезпечення та альтернативною енергетикою.

Комплекс заходів, пов’язаних з енергетичною модифікацією, здійснюється згідно з вимогами ДБН В 2.6-31: 2006. «Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель ».

ТСГ Кереміда здійснює і реалізацію фасадних утеплювачів, різних видів альтернативного палива, клінкерної плитки, опалювального обладнання. Вся продукція -виключно високої якості.

У розділі “Послуги” ви можете побачити перелік напрямків в яких ми спеціалізуємося і ознайомтеся з результатами нашої діяльності.

Наша команда складається тільки з фахівців, кожен – професіонал у своїй галузі. Не дивлячись на великий стаж роботи, наші співробітники постійно займаються навчанням, підвищують свій професійний рівень, відточують теоретичні та практичні навички, відвідуючи вузькоспеціалізовані виставки, навчальні тренінги, семінари, форуми.

У нас – лояльні ціни на весь комплекс послуг, приємний сервіс і оперативна доставка. Саме тому ми успішно конкуруємо і в ціні, і в якості нашої продукції.

Звертайтеся до нас. Ми вирішимо завдання будь-якої складності. Компанія Кереміда завжди буде рада Вам!

Сертифікати